търсене на която и да е дума, например spook:
 
1.
greek word similar to poutsa ,
widely used as internet slang
tha fas mia tsouna sto deutero round pou 8a einai olh dikh sou !
от k1ll3r_null 23 октомври 2008

Думи, свързани с tsouna

poutsa boutsa peos tsona tsouuna